Macbook Windows 8 ile karşınızda !

Herkesin aklında bir soru işareti vardır.Özellikle windows kullanıcıları şu soruyu kendilerine sorarlar ,windows kullanacaksam neden APPLE ürünü kullanayım.. Çünkü ben Microsoft uygulamalarını kullanacağım ki eğer birde yazılım ve web geliştiriyorsanız bu dilinde C# ,ASP.NET gibi diller olduğunu düşünürsek hemen bir SONY,ASUS gibi ultrabook’lar aklınıza gelecektir.Ancak işin gerçek yüzü böyle değil..

Macbook mu almalıyım yoksa Ultrabook mu ?

Macbook Air ile Ultrabooklar arasında çok fiyat farkı yok fakat performans olarak ikisi arasında ciddi bir fark var ve bence MacbookAir  önde. Neden mi ? Yaklaşık 9-11 saat arasında kullanıma göre şarjı gidiyor 1.2 kilo agırlıgında ve bootcamp ile windows işletim sistemi kurdugunuzdada ciddi performansı gözlemliyebiliyorsunuz.

Ultrabook almanında mantığı hafiflik performans ve şarj olduğunu düşünürsek bence sizde benim gibi kendinize bir Macbookair alın ve keyfini sürün.

Aslında stabillik konusunda Apple windows 7 öneriyor ,fakat ben üzerinde windows 8.1 kullanıyorum ve mükemmel derecede memnunum ki daha öncesinde windows 7′de kullanmıştım.

Şu anda macbookair üzerinde hem visual studio çalıştırıp,hem yazılım geliştirererk Steve Jobs’a saygı ve hürmetlerimi iletiyorum.

İyiki varsın APPLE !

YORUMLAR

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>