Google Alışveriş Araması Yayında

Google-alisveris2012 yılından bu yana satın aldığı çeşitli servislerle alışveriş sektörüne girmenin hesaplarını yapan Google bu konuda ağır davranınca özellikle fiyat arayan kullanıcılarını Ucuzu, Akakce, Cimri gibi sitelere kaptırmıştı. Bundan bile yeterince ders çıkarmayan dev arama motoru, televizyon reklamlarında özellikle bu özelliği ile kullanıcı çekmeye çalışan Yandex’in uzun süredir verdiği hizmeti sonunda Türkçe olarak hizmete sunmaya başladı.

Yaklaşık 1 haftadır arama sonuçlarında fiyat bilgisi de vermeye başlayan Google, yakın zamanda Türkçe olarak da hizmete açılması planlanan Google Alışveriş sonuçlarını şimdiden listelemek istiyorsanız sadece Bilgisayardestek.com ziyaretçilerine özel olarak sunduğumuz bu adresi ziyaret etmenizde fayda var. Bakalım Google’a gelen Yandex özelliği sizleri de memnun edecek mi?

Google Alışveriş Araması Adresi : https://www.google.com/webhp?hl=tr&tbm=shop

YORUMLAR

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>