Dizüstünüzde Android Yakında

hp-slatebook-14-android-notebookAkıllı telefonlarla tanışıp, tablet ve hibrit notebooklar ile teknolojinin hemen hemen her alanına sızmayı başardı. Ancak görünen o ki bu işletim sistemini daha bir çok alanda görmeye devam edeceğiz. HP’nin yeni sızan dizüstü bilgisayarı da bunlardan biri.

SlateBook 14 modeli ile önümüzdeki aylarda raflarda yerini alacak olan Android işletim sistemli HP marka dizüstü, dokunmatik ekranlı, 14″ ekran genişlikte, Full HD çözünürlük destekli olarak gelecek ancak bu çözünürlüğü cihazın kendi ekranında mı yoksa HDMI çıkışında mı sağalyacağı henüz netleşmiş değil.

Tüm Google servisleri ile eşzamanlı olarak çalışabilecek dizüstünün 4 çekirdekli Nvidia işlemciye sahip olması ve standart olarak 3 USB çıkışına sahip olacağı da iletilen bilgiler arasında.

Lenovo A10 ile oldukça pozitif yorumlar alan Android işletim sistemi bakalım HP ile başladığı bu serüvende de aynı derecede sevilecek mi?

YORUMLAR

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>